חלקי חילוף iMac

חלקי חילוף iMac  

חלקי חילוף iMac

חלקי חילוף iMac 

חלקי חילוף Imac

התקלקלה לכם הסוללה? נשבר לכם המסך? עדיין אין צורך להפרד מהמכשיר היקר שלכם, אלא יש באפשרותכם להחליף את החלק הפגום בחלק חילוף. זה זול יותר, זה משתלם יותר, וזה מאפשר לכם להשאר עם המכשיר שלכם. הכל על חלקי חילוף Imac במאמר הבא.

הכל על חלקי חילוף Imac

גם לכם זה קרה – מכשיר המאק היקר שלכם התקלקל. לא כולו, רק חלק קטן ממנו. אולי זה המסך שנסדק, אולי זה כבל הטעינה שאינו טוען כמו שצריך, אולי משהו נפגע בזכרון של המכשיר, ואולי אתם אפילו לא בטוחים מהו אותו רכיב שנפגע וכל שאתם יודעים הוא שמשהו לא עובד כמו שצריך. כנראה שהאפשרות הטובה ביותר עבורכם כעת היא להגיע למעבדת תיקונים.

אבחון התקלה

במעבדת התיקונים עובד צוות טכנאים מקצועי, מיומן ומנוסה, אשר מכיר את מכשירי המאק על כל מאפייניהם, תכונותיהם וחלקיהם. צוות זה יאבחן בראש ובראשונה את התקלה שיש למכשיר ה-Imac שלכם ולפי זה יציג בפניכם את המסלול האפשרי לתיקון המכשיר. צוות מקצועי ומיומן ימצא עבורכם את הפתרון הזול ביותר האפשרי בהתאם לתקלה אשר נתגלתה במכשירכם.

תיקון התקלה

בשלב זה ישנן כמה אפשרויות – או שניתן לתקן את הרכיב הפגוע או את התקלה שנתגלתה, או שלא תהיה ברירה ויהיה צורך בהתקנת רכיב חלופי חדש. באם התקלה אינה ברת תיקון, למעט על ידי החלפת הרכיב ברכיב חלופי, אזי עדיין יש משמעות למקום ממנו נקנה חלק החילוף. מעבדת תיקונים מקצועית תעניק לכם חלקי חילוך מקוריים של אפל ולא כל חיקוי אחר, מה שגם יאפשר לכם לקבל אחריות מלאה עבור כל חלק חילוף אשר ירכש על ידכם.

כמו כן, את הרכיב החלופי תוכלו לבחור האם להתקין בעצמכם, באם יש לכם את הידע והמיומנות הנדרשים, ובין אם לתת לצוות הטכנאים במקום להתקין אותו בעבורכם.

עלות ההחלפה

עלות חלקי החילוף משתנה בין רכיבים שונים, והיא יכולה לנוע מכמה מאות שקלים בודדים ועד לאלפי שקלים. ואולם, חלק חלופי עדיין משתלם לעתים קרובות הרבה יותר מלמהר ולרכוש מכשיר חדש לחלוטין, ובמיוחד כשהחלק מגיע עם אחריות. 

מידע נוסף