חלקי חילוף iPad

חלקי חילוף iPad 

חלקי חילוף iPad

חלקי חילוף iPad

תיקון Ipad

המסך של האייפד שלכם נשבר או נסדק? אינכם צריכים לרכוש ישירות מכשיר חדש. תיקון Ipad שיתבצע במעבדה מקצועית ומיומנת מהווה פתרון יעיל, נוח ולא יקר. הכל על מעבדות לתיקון מכשירי אייפד במאמר שלפניכם.

תיקון במעבדה פרטית

תיקון Ipad במעבדת פרטית הינו הפתרון האולטימטיבי לתיקון מכשיר האייפד שלכם, בין אם מדובר במסך שבור באייפד או בכל תקלה אחרת. כיום, מרבית היבואנים אינם מעניקים שירות תיקונים כלשהו, ואם כבר קיים שירות תיקונים המוצע על ידם, אזי הוא מתבצע דרך מעבדות משנה, המייקרות את עלות התיקון במאות שקלים.

תיקון האייפד, או אם נדרש – אף החלפת המסך, דורשת מיומנות גבוהה של ידע וכן דורשת כלי עבודה מתקדמים ורגישים. על מנת לפרק את המסך יש לחממו בטמפרטורה מסויימת, עד להמסת הדבק המדביק את המסך, ואז למשוך אותו באמצעות מכשיר וואקום מיוחד. פירוק מסך אשר נעשה בצורה לא מקצועית, יכול להוביל לפגיעה ברכיבים הפנימיים של האייפד, כמו האנטנה, וכן להשאיר סימני דבק על המסך.

על כן, על מנת למנוע לגרימת נזקים נוספים על הנזק שכבר קיים גם ככה למכשירכם, מומלץ להגיע למעבדת תיקונים פרטית, אשר מורכבת מצוות מיומן ומנוסה, ואשר תפתור לכם את התקלה במינימום זמן וכסף.

אילו יתרונות יש במעבדה פרטית?

לבד מהמקצועיות והמיומנות הרבים אשר ישנם במעבדה פרטית, ישנו יתרון אשר רבים לא נותנים עליו את הדעת והוא יתרון המחיר. נכון, אומנם במעבדה עליכם לשלם לטכנאים עבור עבודתם המסורה, אולם במקביל נחסכות מכם עלויות רבות. זאת מכיוון שמעבדת תיקונים נהנית מיתרון הגודל. מעבדת תיקונים מזמינה חלקי חילוף בכמויות גדולה, ולכן היא רוכשת אותם בעלויות נמוכות יותר. התוצאה היא שאת אותו חלק חילוף עליו הייתם משלמים מחיר גבוה במיוחד לו הייתם רוכשים בעצמכם, באמצעות המעבדה העלות יורדת.

מעבר לכך, מעבדות התיקונים משתדלות להיות נגישות כמה שיותר, לכן אחד השירותים המוצעים על ידי המעבדה הפרטית הוא איסוף של המכשיר המקולקל מפתח הבית, ללא כל תוספת מחיר. באופן זה, נחסך זמן ההגעה הפיזית למקום המעבדה, וכל שנותר הוא לתאם את הגעת השליח. 

מידע נוסף
 • אייפד Apple - iPad 2
  אייפד Apple - iPad 2

  אייפד  Apple - iPad 2

  מעבדת Ipad

  אייפד הינו מכשיר כה נפוץ, אשר הינו כל כך פופולארי ולכן מוחזק כמעט בכל בית. אך מה קורה אם מכשיר האייפד מתקלקל? האם ניתן לרכוש חלקי חילוף ולתקנו? האם יש לרכוש מכשיר חדש? והאם לבצע תיקון דרך מעבדת Ipad? הכל במאמר שלפניכם.

  האם בגלל תקלה יש לרכוש מכשיר חדש?

  מכשירי האייפד הינם פופולאריים במיוחד. עם העלייה בכמויותיהם, החלו גם תקלות להיות נפוצות. אולם לא כל תקלה דורשת את זריקת האייפד ורכישת אייפד חדש. ישנן תקלות אשר הינן ברות תיקון, ואשר הרבה יותר משתלם לתקנן ולא לרכוש ישירות מכשיר חדש. לשם כך חשוב לאבחן את טיב התקלה. מעבדת Ipad מקצועית, אשר מחזיקה צוות טכנאים מיומן, מקצועי ומנוסה, תאפשר לכם לדעת מה טיב התקלה שיש למכשיר האייפד שברשותכם, והאם ניתן לתקנה או לא.

  איך לתקן – לקנות חלקי חילוף או במעבדה?

  שאלת השאלות שעולה כאשר ישנה תקלה במכשיר האייפד הינה השאלה איך כדאי לטפל בתקלה, באופן עצמאי ותוך הפעלת המיומנויות הטכניות שלכם או לשלם לטכנאים מקצועיים שיתקנו את המכשיר? התשובה לשאלה תלויה כל כולה בכם. האם יש ברשותכם את המיומנויות הנדרשות לשם תיקון המכשיר לבדכם? האם תוכלו לרכוש חלקי חילוף מתאימים ולהתקינם בעצמכם? אם אתם בטוחים שהתשובה על כך היא כן, אזי ייתכן שכדאי לכם לתקן את המכשיר לבדכם.

  אולם, אם אתם לא בטוחים שיש ברשותכם את הידע והכלים המתאימים – אל תהססו לפני שתפנו למעבדת תיקונים. מעבדת תיקונים הינה פתרון פופולארי ומשתלם לטיפול בתקלות שונות באייפד שלכם. כל טיפול שנעשה בצורה לא נכונה, יכול להסב נזקים גדולים יותר למכשיר האייפד שלכם, וכן חבל שתגרמו לכך רק בשל הרצון לחסוך מעט כסף.

  היכן משתלם יותר לקנות חלקי חילוף?

  חלקי חילוף ניתן למצוא באתרים שונים באינטרנט, בחנויות שונות וכן במעבדות תיקונים. אולם, נראה כי רכישת חלקי חילוף במעבדות תיקונים הינה הרכישה המשתלמת ביותר. הסיבה לכך היא שמעבדות תיקונים מחזיקות ברשותן כמויות גדולות של חלקי חילוף, מה שגורם לכך שעלות חלקי החילוף נמוכה יותר בעבורן, ולכן גם בעבורכם הלקוחות.