מחשבי מקבוק אייר דגמי 2018-2019

מחשבי מקבוק אייר דגמי 2018-2019 

מחשבי מקבוק אייר דגמי 2018-2019

רכישת מחשב מקבוק אייר - מחשבי מקבוק אייר דגמי 2018-2019

מחשב מקבוק אייר "13.3 MacBook Air 2019מ Apple הוא מחשב נייד עם עיצוב דק וקל משקל. המהנדסים של אפל מינפו את הלקחים שהפיקו בעיצוב iPad מוקטן והחילו אותן על העיצוב של מחשב המקבוק אייר

המחשב מגיע עם מעטפת של מארז אלומיניום unibody.  המקבוק אייר מגיע עם דיסקים קשיחים בטכנולוגיית SSD בנפחים עפ"י בחירה של 128,256 או 512 גיגה של אחסון הבזק ולא כונן קשיח מיושן. אחסון פלאש לא רק תורם לקלילות המחשב ולמארז דק יותר, אלה  גם מאפשר לחיי סוללה מרשימים - עד 12 שעות של גלישה באינטרנט ו- 30 ימים של זמן המתנה.

ה- MacBook Air שוכן במתחם unibody אלומיניום, שהוא חזק ועמיד. שנתחתך מגוש מוצק של אלומיניום, ולכן הוא חזק יותר מחשבים ניידים שנבנו באמצעים מסורתיים.

ב13.3 "בגודל, התצוגה 16: 9 כוללת רזולוציה מקורית של 1440 x 900. הוא כולל גימור מבריק וטכנולוגיה תאורה אחורית LED לאיכות תמונה משופרת וחיסכון באנרגיה.

מחשבים בכיתת המשקל של ה- MacBook Air לרוב מסווגים בקטגוריה "נטבוק". Netbooks בדרך כלל כוללים מקלדות קטנות, משטחי עקיבה (משטח עכבר) קטנים וצפופים, ומעבדים במהירות נמוכה. לא כך עם ה- MacBook Air. מחשב זה כולל מקלדת גומי עם תאורה אחורית בגודל סטנדרטי, כמו במחשבים הגדולים בקו ה- MacBook. כמו כן, יש משטח זכוכית רב-מגע גדול, נותן לך שליטה מלאה על המחשב שלך - מבלי להקריב ארגונומיה.

המחשב הוא מופעל על ידי ליבה כפולה עם מעבדי קור 5 או קור 7 מתח נמוך בטכנולוגיית Broadwell וניתן להזמין אותו עם זיכרון של 4 או 8 גיגה במהירות של 1600 מגה-הר. כרטיס המסך הגרפי מסופקות על ידי אינטל המשולב HD Graphics 5000, המחשב כולל את כל השירותים שאתה מצפה במקינטוש - מצלמת FaceTime HD, 802.11ac Wi-Fi  גם תואם עם 802.11a / b / g / n), Bluetooth 4.0  ורמקולים מובנים סטריאו.

ה- MacBook Air מגיע עם חבילה של יישומי יצירתיות דיגיטליים מלאה. iMovie יעזור לך לערוך את הסרטים הביתיים שלך, iPhoto יהיה לארגן את התמונות דיגיטליות, וGarageBand  מאפשר לך להלחין מוסיקה מקורית.

ה- MacBook Air גם מספק שלושה יישומים כדי לשמור אותך פורה Keynote .מאפשר לך ליצור מצגת רבת עוצמה, מלאה עם תרשימי אנימציה, שולחנות אינטראקטיביים עם אפקטים ומעברים קולנועיים.

ה MacBook Air מגיע מראש עם מערכת ההפעלה X ידידותי למשתמש מערכת ההפעלה Mac OS. Mac OS X כולל גיבוי מכונת זמן, אשר באופן אוטומטי מגבה את נתוני מערכת לדיסק קשיח חיצוני. הוא כולל גם גלילה טבעית, משגר יישום Launchpad ותמיכה עבור יישומים במסך מלאים. מרכז בקרה משלבת את הפונקציונליות של לוח מחוונים, לחשוף, וחדרים - נותנת לך מבט ממעוף ציפור של כל מה שקורה במחשב שלך.

תכונת שמירת אוטומטית על ה- MacBook Air מבטיחה שלא יאבד את הנתונים, גם כאשר אתה שוכח לשמור קובץ. מערכת ההפעלה עוקבת גרסאות שונות של המסמכים שלך, כך שאתה יכול לחזור לטיוטה קודמת של מסמך בקלות. ההצנחה עושה את זה קל להעביר קבצים באופן אלחוטי בין מחשבים, גם אם אין רשת Wi-Fi מרכזית זמינה. יישום הדואר חידשה לוקח את מלוא יתרונות של מציג מסך רחב המודרני.

וכמובן, אתה יכול להרחיב את הפונקציונליות של מערכת המחשב שלך על ידי גלישה באמצעות מספר רב של יישומי פרודוקטיביות, משחקים, ותוכנות אחרות שזמין לרכישה ב- App Store Mac. מכיוון שהתוכנה בחנות שאצרה אפל, אתה יכול להיות בטוח שזה בחינם של תוכנות זדוניות ובטוח לשימוש. ו, כמו App Store iOS, אתה באופן אוטומטי הודעה כאשר גרסאות מעודכנות של התוכניות האהובות עליך זמינות להורדה.

מידע נוסף